JDT vs Selangor FC: JDT 1.75 / Seri 3.20 / Selangor 2.60 Man City vs Arsenal: Man City 1.65 / Seri 3.80 / Arsenal 2.40 A***fiq – KL menang RM 3,200 dari taruhan bola sepak semalam Pahang FA vs KL City: Pahang 2.10 / Seri 3.00 / KL City 1.90 Liverpool vs Chelsea: Liverpool 1.80 / Seri 3.50 / Chelsea 2.20 Cashback Sukan 15% setiap minggu – hanya di Kiss189 JDT vs Selangor FC: JDT 1.75 / Seri 3.20 / Selangor 2.60 Man City vs Arsenal: Man City 1.65 / Seri 3.80 / Arsenal 2.40 A***fiq – KL menang RM 3,200 dari taruhan bola sepak semalam Pahang FA vs KL City: Pahang 2.10 / Seri 3.00 / KL City 1.90 Liverpool vs Chelsea: Liverpool 1.80 / Seri 3.50 / Chelsea 2.20 Cashback Sukan 15% setiap minggu – hanya di Kiss189
Platform Taruhan Bola Sepak #1 Malaysia

Kiss189 Bola Sepak – Odds Terbaik Liga Super Malaysia, EPL & Lebih 500 Liga Seluruh Dunia

Dari padang Stadium Sultan Ibrahim Johor Bahru hinggalah Old Trafford Manchester – Kiss189 membawa anda lebih dekat dengan setiap perlawanan melalui odds kompetitif, live betting masa nyata dan cashback mingguan yang sentiasa memihak kepada anda.

Live betting masa nyata
Cashback 15% mingguan
Deposit via TNG & DuitNow
PERLAWANAN SEDANG BERLANGSUNG
Liga Super Malaysia – Minggu 22
JDT vs Selangor FC
JDT
1.75
Seri
3.20
Selangor
2.60
EPL – Gameweek 34
Man City vs Arsenal
Man City
1.65
Seri
3.80
Arsenal
2.40
0
Liga Seluruh Dunia
0
Perlawanan Setiap Minggu
0
Kadar Pembayaran Sukan
0
Cashback Mingguan
Odds Masa Nyata

Perlawanan Popular – Odds Terkini Kiss189

Odds dikemas kini secara berterusan mengikut pergerakan pasaran. Daftar dan pasang taruhan anda sebelum odds berubah.

Liga Super Malaysia
JDT vs Selangor FC
Sabtu, 20:45 MYT  LIVE
JDT Menang1.75
Seri3.20
Selangor2.60
EPL – Gameweek 34
Manchester City vs Arsenal
Sabtu, 22:30 MYT
Man City1.65
Seri3.80
Arsenal2.40
EPL – Gameweek 34
Liverpool vs Chelsea
Ahad, 00:00 MYT
Liverpool1.80
Seri3.50
Chelsea2.20
Liga Super Malaysia
Pahang FA vs KL City FC
Ahad, 21:00 MYT
Pahang2.10
Seri3.00
KL City1.90
La Liga – Jornada 33
Real Madrid vs Barcelona
Isnin, 03:00 MYT
Real Madrid1.90
Seri3.60
Barcelona2.05
AFC Champions League
JDT vs Kawasaki Frontale
Selasa, 19:00 MYT
JDT2.30
Seri3.10
Kawasaki1.80
kiss189
Platform Taruhan Bola Sepak

Kenapa Pemain Malaysia Pilih Kiss189 untuk Taruhan Bola Sepak?

Kalau anda penyokong bola sepak Malaysia yang serius – orang yang tak pernah lepaskan perlawanan JDT, yang hafal keputusan setiap gameweek EPL, yang tahu siapa pemain terbaik Liga Super musim ini – maka Kiss189 adalah platform yang dibuat untuk anda.

Berbeza dari platform lain yang hanya fokus pada liga asing, Kiss189 memberi perhatian serius kepada bola sepak tempatan Malaysia. Kami menawarkan pasaran yang lebih luas untuk Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia, Piala Malaysia dan AFC Champions League berbanding mana-mana pesaing di pasaran.

Odds kami dikira dengan teliti oleh pasukan penganalisis berpengalaman dan dikemas kini secara masa nyata mengikut aliran pasaran global. Ini bermakna anda sentiasa mendapat nilai terbaik untuk setiap taruhan yang anda buat di Kiss189.

Odds Kompetitif
Odds bola sepak Kiss189 antara tertinggi di Malaysia untuk liga tempatan dan antarabangsa.
Live Betting
Pasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang dikemas kini setiap saat.
Liga & Pasaran

Liga & Pertandingan Yang Tersedia di Kiss189

Dari liga tempatan Malaysia hingga liga-liga besar Eropah – semua ada di satu platform yang mudah.

Liga / Pertandingan Kawasan Pasaran Tersedia Live Betting Status
Liga Super Malaysia Malaysia 45+ pasaran Ya Popular
Piala FA & Piala Malaysia Malaysia 30+ pasaran Ya Popular
EPL (English Premier League) England 80+ pasaran Ya Live
La Liga Sepanyol 75+ pasaran Ya Live
UEFA Champions League Eropah 90+ pasaran Ya Popular
AFC Champions League Asia 40+ pasaran Ya Baharu
Bundesliga Jerman 70+ pasaran Ya Live
Serie A Itali 68+ pasaran Ya Live
Kiss189 menawarkan lebih 500 liga dari seluruh dunia. Senarai di atas adalah sebahagian daripada liga popular sahaja.
kiss189
Deposit & Pengeluaran

Mudah Deposit, Pantas Mengeluarkan Wang Menang

Salah satu perkara yang paling penting bagi pemain taruhan bola sepak ialah keupayaan untuk deposit dengan pantas sebelum perlawanan bermula, dan mengeluarkan kemenangan tanpa berlengah-lengah. Di Kiss189, kami faham keperluan ini dan menyediakannya dengan sempurna.

Semua kaedah pembayaran popular Malaysia disokong sepenuhnya – Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay serta FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum hanya RM 10 dan semua transaksi diproses dalam masa 1 hingga 3 minit sahaja, jauh lebih pantas berbanding pemindahan bank tradisional.

Pengeluaran pula sama mudahnya. Masukkan jumlah yang ingin dikeluarkan, pilih kaedah, dan wang akan masuk ke akaun anda dalam masa yang singkat. Tiada prosedur rumit, tiada soal siasat yang tidak perlu.

Touch 'n Go DuitNow GrabPay FPX Maybank2u CIMB Clicks Boost ShopeePay
Jenis Taruhan

Pasaran Taruhan Bola Sepak Yang Tersedia di Kiss189

Kiss189 menawarkan lebih dari sekadar "Menang/Seri/Kalah" – terokai puluhan jenis pasaran taruhan untuk setiap perlawanan.

1X2 (Hasil Perlawanan)
Pasaran paling asas dan popular – pilih sama ada pasukan rumah menang, seri atau pasukan tamu menang. Mudah difahami dan sesuai untuk pemain baru Kiss189.
Asian Handicap
Pasaran terpopular di Asia – beri kelebihan atau handicap kepada pasukan untuk mewujudkan pertandingan yang lebih seimbang dan odds yang lebih menarik di Kiss189.
Over/Under (Jumlah Gol)
Ramal sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi atau kurang dari nilai yang ditetapkan. Sesuai untuk perlawanan yang sukar diramal hasilnya.
Live In-Play Betting
Pasang taruhan semasa perlawanan bola sepak sedang berlangsung! Odds berubah mengikut situasi padang – satu ciri eksklusif yang menjadikan pengalaman bertaruh di Kiss189 lebih mendebarkan.
Pencetak Gol Pertama / Bila-Bila Masa
Ramal siapa yang akan mencetak gol pertama atau mana-mana gol dalam perlawanan. Odds yang lebih tinggi dan lebih mengasyikkan untuk diikuti.
Accumulator / Parlay
Gabungkan beberapa taruhan dalam satu slip untuk gandakan keuntungan anda. Jika semua pilihan betul, kemenangan anda di Kiss189 boleh menjadi berlipat ganda.
kiss189
Pengalaman Live Betting

Rasa Debaran Sebenar dengan Live Betting Kiss189

Live betting atau taruhan masa nyata adalah salah satu ciri yang paling diminati oleh pemain bola sepak di Kiss189. Bayangkan anda sedang menonton perlawanan JDT di televisyen – minit ke-60, JDT masih seri 0-0, tapi anda nampak momentum memihak kepada mereka. Dengan Kiss189, anda boleh pasang taruhan tepat pada masa itu, memanfaatkan pembacaan anda tentang permainan.

Platform Kiss189 mengemas kini odds live betting setiap beberapa saat mengikut perkembangan di padang – kartu kuning, penalti, kecederaan pemain kunci, semuanya memberi kesan kepada odds secara masa nyata. Ini memberi peluang kepada pemain yang jeli untuk menemui nilai dalam odds yang mungkin terlepas pandang oleh sistem automatik.

Antara muka live betting Kiss189 pula direka dengan ringkas dan cepat, memastikan anda tidak terlepas peluang hanya kerana masalah teknikal. Sesuai digunakan di telefon pintar semasa menonton perlawanan, tanpa perlu buka laptop atau komputer.

Odds Dikemas Kini Setiap Saat
Jangan terlepas nilai terbaik – odds live Kiss189 berubah mengikut situasi padang.
Optimum untuk Mobile
Live bet dari mana sahaja tanpa perlu muat turun aplikasi – hanya perlukan browser.
Promosi Eksklusif Sukan

Cashback 15% untuk Semua Taruhan Bola Sepak Kiss189

Kalah dalam taruhan bola sepak? Jangan risau – Kiss189 memberi cashback 15% setiap minggu untuk semua kerugian taruhan sukan anda. Dikreditkan automatik setiap Isnin pagi, tanpa perlu sebarang permohonan. Minimum taruhan RM 50 sahaja untuk layak.

Min. Taruhan RM 50 Kredit setiap Isnin Semua ahli layak
Daftar & Tuntut Sekarang
15%
Cashback Mingguan untuk Bola Sepak
Perlawanan Seterusnya
JDT vs Pahang FA – Liga Super Malaysia Bermula Dalam:
00
HARI
00
JAM
00
MINIT
00
SAAT
Panduan Taruhan

Cara Pasang Taruhan Bola Sepak di Kiss189 – 4 Langkah Mudah

1
Daftar Akaun Kiss189
Klik "Daftar" dan isikan maklumat asas. Pendaftaran hanya mengambil masa 2 minit dan tiada dokumen rumit diperlukan untuk ahli baharu.
2
Tambah Dana
Deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX. Deposit minimum RM 10, diproses dalam 1-3 minit sahaja.
3
Pilih Perlawanan & Pasaran
Layari seksyen Bola Sepak Kiss189, pilih perlawanan, pilih jenis pasaran taruhan (1X2, handicap, over/under, dll.) dan masukkan jumlah taruhan anda.
4
Sahkan & Nantikan Keputusan
Sahkan taruhan anda dan ikuti perlawanan. Kemenangan dikreditkan secara automatik ke akaun Kiss189 anda sebaik keputusan rasmi diumumkan.
kiss189
Platform Pelbagai Permainan

Lebih dari Bola Sepak – Terokai Dunia Hiburan Kiss189

Walaupun bola sepak adalah salah satu tarikan utama Kiss189, platform kami menawarkan jauh lebih banyak untuk memastikan anda sentiasa terhibur. Ketika tiada perlawanan bola sepak, cuba nasib anda di meja kasino langsung, putaran slot moden atau roulette yang mendebarkan.

Pasukan Kiss189 memastikan semua kategori permainan – dari sukan hingga kasino – menggunakan standard keselamatan dan keadilan yang sama. Setiap platform beroperasi di bawah sistem RNG (Random Number Generator) yang telah diaudit oleh badan bebas, memastikan setiap keputusan adalah benar-benar rawak dan adil.

Dengan satu akaun Kiss189, anda boleh beralih antara taruhan bola sepak, kasino langsung, slot dan roulette dengan mudah – semua menggunakan baki wang yang sama tanpa perlu pemindahan dalaman yang rumit.

Kelebihan Platform

Apa Yang Membezakan Kiss189 dalam Taruhan Bola Sepak

Keselamatan Berlapis Tinggi
Penyulitan SSL 256-bit, pengesahan dua faktor dan pemantauan akaun 24 jam – wang dan data anda sentiasa selamat di Kiss189.
Analisis & Statistik Perlawanan
Akses kepada statistik perlawanan terkini, rekod head-to-head, keadaan pasukan dan ramalan pakar untuk bantu anda membuat keputusan taruhan yang lebih bijak.
Notifikasi Odds & Perlawanan
Aktifkan notifikasi untuk menerima amaran apabila odds perlawanan pilihan anda berubah atau apabila ada perlawanan baru yang ditambah ke Kiss189.
Sokongan Pelanggan 24/7
Ada soalan tentang taruhan atau masalah dengan akaun? Pasukan Kiss189 sedia membantu melalui live chat dan WhatsApp pada bila-bila masa.
Pengeluaran Pantas
Kemenangan bola sepak anda boleh dikeluarkan dengan pantas melalui kaedah pembayaran tempatan Malaysia. Tiada kelewatan yang tidak perlu.
Liputan Liga Menyeluruh
Lebih 500 liga dari seluruh dunia – dari Liga Super Malaysia hinggalah liga peringkat bawah Eropah. Selagi ada perlawanan, Kiss189 ada pasarannya.
Dasar Privasi Kiss189 – Perlindungan Data Anda

Apabila anda mendaftar dan menggunakan platform taruhan bola sepak Kiss189, semua maklumat peribadi yang anda berikan dilindungi dengan penyulitan SSL 256-bit. Kiss189 tidak berkongsi data anda kepada pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Maklumat taruhan dan transaksi anda dikendalikan secara sulit dan selamat. Untuk memahami sepenuhnya cara Kiss189 melindungi privasi anda, sila baca Dasar Privasi kami yang lengkap.

Terma & Syarat

Terma Umum Taruhan Bola Sepak Kiss189

Syarat Penting yang Perlu Diketahui
  • Semua taruhan bola sepak di Kiss189 adalah muktamad sebaik sahaja dikonfirmasi. Pembatalan taruhan hanya dibenarkan dalam kes perlawanan ditangguh atau dibatalkan oleh penganjur.
  • Taruhan live betting akan dibatalkan jika terdapat gangguan teknikal besar yang mempengaruhi kebolehpercayaan odds semasa perlawanan.
  • Odds yang dipaparkan adalah odds semasa dan boleh berubah sebelum taruhan dikonfirmasi – taruhan akan diproses mengikut odds pada masa pengesahan.
  • Cashback 15% mingguan dikira berdasarkan kerugian bersih (jumlah taruhan tolak kemenangan) dalam tempoh 7 hari dan dikreditkan setiap Isnin.
  • Kiss189 berhak untuk menolak atau mengehadkan taruhan dari mana-mana pengguna tanpa memberikan sebab, selaras dengan polisi risiko platform.
  • Semua taruhan adalah tertakluk kepada Terma & Syarat penuh Kiss189 yang boleh dirujuk di halaman Terma & Syarat kami.
Soalan Lazim

Soalan Lazim Tentang Taruhan Bola Sepak di Kiss189

Ya, Kiss189 memberi perhatian penuh kepada bola sepak tempatan Malaysia termasuk Liga Super Malaysia, Liga Premier Malaysia, Piala FA Malaysia dan Piala Malaysia. Kami menawarkan lebih 45 jenis pasaran taruhan untuk setiap perlawanan liga tempatan, termasuk live betting, Asian Handicap, over/under dan pencetak gol. Odds untuk liga tempatan juga dikemas kini secara masa nyata dan biasanya antara yang terbaik di pasaran.

Cashback 15% Kiss189 dikira berdasarkan kerugian bersih anda dalam tempoh taruhan bola sepak dari Isnin hingga Ahad setiap minggu. Contohnya, jika anda membuat taruhan berjumlah RM 500 dan menang RM 200, kerugian bersih anda adalah RM 300. Cashback 15% = RM 45 akan dikreditkan ke akaun anda setiap Isnin antara pukul 09:00 hingga 12:00. Tiada permohonan manual diperlukan – sistem Kiss189 mengira dan mengkreditkan secara automatik.

Ya, platform Kiss189 sepenuhnya dioptimumkan untuk penggunaan telefon pintar, sama ada iPhone atau telefon Android. Anda boleh melayari perlawanan, melihat odds, membuat taruhan dan mengikuti live betting terus dari telefon anda tanpa perlu muat turun sebarang aplikasi. Antara muka mudah alih Kiss189 direka untuk menjadi pantas, ringkas dan mudah digunakan walaupun pada skrin yang lebih kecil.

Jika perlawanan ditangguh lebih 12 jam dari masa asal atau dibatalkan sepenuhnya, Kiss189 akan membatalkan semua taruhan berkenaan dan memulangkan wang taruhan anda ke akaun anda. Untuk perlawanan yang ditangguh kurang dari 12 jam dan kemudiannya diteruskan, taruhan akan kekal sah. Sebarang perubahan pada jadual perlawanan akan dimaklumkan kepada ahli melalui notifikasi akaun Kiss189.
English